Види конструкцій дерев’яних будинків

При будівництві дерев’яних будинків використовуються різні типи конструктивних систем, а саме каркасна, панельна, зрубна, щитова, каркасно-щитова. Кожна з цих технологій має певним набором властивостей, завдяки яким її використання залишається актуальним і по сей день. Для того, щоб вибрати відповідний тип, слід врахувати кілька факторів, зокрема матеріал, зовнішні умови експлуатації і т.д.
Одним з найдавніших способів є будівництво будинків з дерева за допомогою зрубних конструкцій. Дерев’яний котедж з колод міцний, теплоустойчів, і надзвичайно красивий. Його стіни можуть виводитися в один шар, так як завдяки сучасним і високоточним способам обробки, колоди підганяються настільки щільно, що вінці мають мінімальні зазори.
З бруса можна зводити стіни, стикуються не тільки по під прямими кутами – можна, наприклад, зводити еркери. Дерев’яні будинки з бруса найчастіше вимагають зовнішньої обробки з метою додання дерев’яному будинку естетичного вигляду, це треба враховувати при складанні кошторису витрат на будівництво вашого дерев’яного будинку.
Проте самими древніми вважаються дерев’яні каркасні будинки, оскільки дана технологія будівництва застосовувалася ще в часи неоліту. Стіни такого будинку штукатурили або обшивали дошками.
Якщо Ви вирішили купити дерев’яний будинок, слід врахувати той факт, що існує можливість придбати готове споруду або звести будівлю за власним проектом. Дізнатися скільки коштує побудувати будинок Вам допоможе фірма-забудовник. Слід, однак, уважно вибирати партнера для співпраці, щоб залишитися задоволеним результатом.