Традиційні будинки з дерева

Традиції – це данина моді. І ця теза підтверджений багатьма факторами, зокрема використанням колоди, як одного з основних сучасних будівельних матеріалів. Індивідуальні дерев’яні будинки в Києві зводяться до сих пір, і жити в таких будівлях одне задоволення.
Як і в давнину, сьогодні використовують рубане колоду, яке дає можливість зберегти зовнішній шар деревини, а це, як доведено на практиці, збільшує термін служби деревини. Крім того, колода, оброблене вручну, дуже стійке до морозів і зовнішнім негативним впливам. Проте слід уважно поставитися до відбору матеріалу. Зокрема сучасна споруда дерев’яних будинків вважається доцільним використовувати соску, так як вона прекрасно себе зарекомендувала раніше. Також колоди в обов’язковому порядку обробляють антисептиком.
Якщо Ви хочете побудувати будинок недорого, але не знаєте, як втілити це завдання в життя, рекомендує звернеться до дослідної фірмі-забудовнику. Там Вам підкажуть, яку краще вибрати технологію, адекватно оцінять проект та умови експлуатації. При цьому вартість дерев’яного будинку буде вираховуватись з Ваших можливостей.
Загалом, на дерев’яні будинки під ключ ціни залежать від самого проекту, який розробляється в індивідуальному порядку з кожним клієнтом окремо. Головне в цій справі грамотно звернеться з типом конструкції, матеріалом і технологією будівництва.