Почерк художника, або як вкласти душу в будівництво будинку?

Дерев’яний будинок, як жоден інший, здатен стати втіленням мрії про ідеальний родове гніздо, де буде збиратися не одне покоління родини. Зручність, комфорт і функціональність тут важливі, однак на перший план виходить атмосфера, яка буде панувати в домі. І як не дивно її можна визначити ще на етапі будівництва.

Кожна людина має безліч інтересів. Хтось любить поганяти на мотоциклі і стрибати з парашутом, інший – відвідувати оперу і читати класичну літературу, а третьому подобається подорожувати і колекціонувати предмети зі всього світу. Саме будинок стає нашим своєрідним дзеркалом, відображенням нашої душі. Максимально комфортно ми будемо себе почувати тільки в тому будинку, який стане частинкою нас самих.

У більшості випадків проявити свій потенціал ми можемо в дизайні інтер’єру, однак це лише мала частина того, що можна вкласти в свій будинок. Ви людина настрою і хочете бути вільним? Вам підійдуть великі світлі приміщення з вікном у всю стіну. Не можете і секунди просидіти без діла? Мінімум дверей і перегородок – ні що не повинно стояти у Вас на шляху! Віддаєте перевагу проведенню часу в колі сім’ї? Затишниі невеликі кімнатки, камін, велика їдальня – ось секрет гармонії в будинку!

Одна приказка говорить: “Щоб зрозуміти людину, треба заглянути в її будинок”. Закладіть цеглу Вашої душевної рівноваги з самого початку будівництва дому!