Будинок з ароматом кави, або мрія гурмана!

Підбадьорливий і чаруючий, терпкий і м’який, темпераментний і гарячий – благородний кавовий напій знаходить своїх поціновувачів в усьому світі. Його колір не буває нав’язливим, а навпаки заспокоює і надихає, а різноманітність кавових відтінків дозволяє втілити найсміливіші задумки і несподівані бажання в інтер’єрі. Колір кави, як ніякий інший, відмінно поєднується з обробкою дерев’яного заміського будинку. (more…)

Почерк художника, або як вкласти душу в будівництво будинку?

Дерев’яний будинок, як жоден інший, здатен стати втіленням мрії про ідеальний родове гніздо, де буде збиратися не одне покоління родини. Зручність, комфорт і функціональність тут важливі, однак на перший план виходить атмосфера, яка буде панувати в домі. І як не дивно її можна визначити ще на етапі будівництва.

(more…)

Традиційні будинки з дерева

Традиції – це данина моді. І ця теза підтверджений багатьма факторами, зокрема використанням колоди, як одного з основних сучасних будівельних матеріалів. Індивідуальні дерев’яні будинки в Києві зводяться до сих пір, і жити в таких будівлях одне задоволення. (more…)

Види конструкцій дерев’яних будинків

При будівництві дерев’яних будинків використовуються різні типи конструктивних систем, а саме каркасна, панельна, зрубна, щитова, каркасно-щитова. Кожна з цих технологій має певним набором властивостей, завдяки яким її використання залишається актуальним і по сей день. Для того, щоб вибрати відповідний тип, слід врахувати кілька факторів, зокрема матеріал, зовнішні умови експлуатації і т.д. (more…)

Будинок із оциліндрованої колоди

В давнину зрубні конструкції найчастіше використовувалися як способу будівництва дерев’яних будинків. Незважаючи на те, що зроблені з колод стіни дуже трудомісткі у виготовленні і вимагають залучення кваліфікованих фахівців, проте за експлуатаційними і естетичним якостям їм немає рівних. Будинок з колоди міцний, теплоустойчів і надзвичайно красивий. (more…)

Дерев’яний будинок: переваги

Як і в давні часи, будинки з дерева вважається елітним місцем проживання, в якому по-справжньому відпочиваєш і тілом, і душею. Використовуючи цей натуральний матеріал, можна створити в будинку особливу атмосферу комфорту і затишку. У такому будинку отримуєш задоволення буквально від усього. Також дерев’яний будинок має чудовими властивостями оздоровлення. (more…)

Що таке будинки з бруса?

Будівництво будинків з дерева, як і раніше, перебуває на піку популярності. Багато забудовників віддають перевагу саме цьому матеріалу, як найбільш екологічному і міцному. Будинок з бруса сьогодні приваблює своїми як зовнішніми даними, так і експлуатаційними характеристиками. Побачивши одного разу такий будинок, Ви захочете побудувати будинок з бруса і для себе. (more…)