Будинок з ароматом кави, або мрія гурмана!

Підбадьорливий і чаруючий, терпкий і м’який, темпераментний і гарячий – благородний кавовий напій знаходить своїх поціновувачів в усьому світі. Його колір не буває нав’язливим, а навпаки заспокоює і надихає, а різноманітність кавових відтінків дозволяє втілити найсміливіші задумки і несподівані бажання в інтер’єрі. Колір кави, як ніякий інший, відмінно поєднується з обробкою дерев’яного заміського будинку.

Варто лише уявити – тепла, бежева і затишна вітальня, в якій багато світла і простору. Невеликі м’які диванчики, круглий скляний столик, на якому стоять чашки з ароматною кавою. Тут буде дуже комфортно приймати друзів, родичів і проводити час у веселих розмовах і мріях.

Або аристократичний кабінет в темно-коричневих тонах з дерев’яними меблями, книжками у важких палітурках, старовинними бра, м’яким килимом і каміном, в якому потріскують дрова. Тут панує благородна атмосфера шику і розкоші. Увечері тут можна влаштуватися в кріслі за читанням цікавої книги, попиваючи пекучу чорну каву.

Підібрати цікаве інтер’єрне рішення для дерев’яного будинку потрібно ще на етапі проектування. У цьому випадку забудовники допоможуть Вам підібрати підходящу породу дерева, щоб зробити Ваш кавовий будинок гармонійним і розкішним.