Будинок із оциліндрованої колоди

В давнину зрубні конструкції найчастіше використовувалися як способу будівництва дерев’яних будинків. Незважаючи на те, що зроблені з колод стіни дуже трудомісткі у виготовленні і вимагають залучення кваліфікованих фахівців, проте за експлуатаційними і естетичним якостям їм немає рівних. Будинок з колоди міцний, теплоустойчів і надзвичайно красивий.
Найчастіше застосовують будівництво будинків з оциліндрованої колоди, використовуючи матеріал рівною, округлої форми. Завдяки якісній обробці поверхонь і практично однаковому діаметру вони не вимагають додаткової обробки. Будинки з оциліндрованих колод мають масу переваг, які вигідно відрізняють його від аналогів.
У більшості випадків побудувати дерев’яний будинок з цього матеріалу воліють тоді, коли піклуються про зовнішній вигляд будівлі. Адже оциліндровану дерево наділяє прекрасними естетичними даними, що задовольнить навіть найвишуканіший смак. Також важливим є той факт, що такий будинок зможе прослужити близько 80 років.
Продаж дерев’яних будинків давно зайняла свою нішу в сучасній торгівлі нерухомим майном. Адже шанувальників традиційного природного матеріалу не тільки не зменшується, але навіть їх число зростає. На будинок під ключ ціна може здатися комусь кілька високою, проте переваги такої споруди цілком виправдана.