Будинки з бруса

 

 

 

 

Дім з клеєного брусу

Дім з профілюючого брусу

Дім з циліндричногобрусу

Мрієте про екологічно чистий будинок? Тоді Вам до нас! 

Дерев’яні будинки заслуговують Вашої уваги. У них легко дихати, навіть якщо у Вас алергія, вони добре зберігають тепло, а за допомогою наших майстрів дерево стає вогнетривким, не гниє і не піддається шкоді комах. Крім того, будинок з дерева володіє прекрасними естетичними характеристиками, що не може не впливати на попит.

Переваги будинків із бруса:

  • Стіни дерев’яного будинку не вимагають додаткової обробки. 
  • Невелика вага бруса, дозволяє використовувати легкий фундамент, що скорочує витрати на будівництво.
  • Профільований брус, за рахунок щільного прилягання і спеціальному профілю, складного «лабіринтового» замку і широкому містку холоду значно перевершує оциліндрована колода по теплоізоляції.
  • Будинки з бруса не вимагають кондиціонерів. Тут підтримується оптимальна вологість, розподіляється тепло і кисневий баланс, створюючи комфортні умови для життя.
  • Брус дає можливість створювати різноманітні конструкції, які знаходяться не під прямим кутом, наприклад, еркери. Саме тому проекти дерев’яних будинків з бруса відрізняються великою різноманітністю.

Будинок з бруса за доступною ціною!

Продаж дерев’яних будинків здійснюється нашою компаній. У нас на будинок з дерева ціна встановлена ​​найнижча, тому дозволити собі подібне житло зможебагато хто! Ми використовуємо дерево найвищої якості, що гарантує високий рівень експлуатації будинку.

Наші фахівці врахують всі Ваші побажання, щоб вартість будинку була Вам по кишені, а вимоги і побажання були максимально враховані. Продаж будинків порадуе Вас різноманітністю пропозицій!

​​Телефонуйте, адже вартість дерев’яного будинку у нас найнижча!

Наші роботи: