Що таке будинки з бруса?

Будівництво будинків з дерева, як і раніше, перебуває на піку популярності. Багато забудовників віддають перевагу саме цьому матеріалу, як найбільш екологічному і міцному. Будинок з бруса сьогодні приваблює своїми як зовнішніми даними, так і експлуатаційними характеристиками. Побачивши одного разу такий будинок, Ви захочете побудувати будинок з бруса і для себе.
У будівництві будинків застосовують профільований брус заданої форми і перетину, який забезпечений рядом допоміжних елементів, що оптимізують збірку. При цьому основним завданням є надання елементам стінової конструкції таку форму, щоб вони максимально щільно з’єднувалися між собою, роблячи стіну міцною, теплою і невразливою для атмосферних впливів.
Серед переваг такого матеріалу потрібно відзначити те, що будинки з нього швидко і легко збираються, т. к. всі вироби виготовляються на високоточних верстатах. Брус буває пиляний, струганого і клеєний. Щоб зовсім уникнути проблем з усадкою і деформацією, будинок з бруса під ключ збирають, використовуючи будинків клеєний тип матеріалу. Його виробляють з висушених і склеєних між собою, а потім подкаліброванних заготовок. Деформація такого бруса практично нульова, він не розтріскується, не дає усадки і має високу якість лицьової поверхні.
Якщо у Вас виникла думка: “Куплю будинок з бруса», – не відмовляйте собі в задоволенні. Адже ціна будинку з дерева Вас приємно здивує, а якість буде радувати довгі роки.